Užijte si netradiční prostředí hradu Pořešín pro své slavnostní akce

Pro romanticky založené páry, které milují klidné prostředí a neotřelou atmosféru středověkého hradu Pořešín a tvrze v Tiché nabízíme uspořádání obřadu a svateb. První svatba se na Pořešíně odehrála 1. května 1418, kdy zde poslední pán z Pořešína  Markvart II. provdal svojí sestru Annu za Kamaréta ze Žirovnice. Jejich stejnojmenný syn se stal udatným rytířem, jenž se proslavil na turnajích po celé západní Evropě.

V roce 2013, po 595 letech, využil první svatební pár naší nabídky a strávil svou svatební noc v malebném podkroví Hradního muzea. Exteriéry hradu i tvrze nabízejí dostatek příležitostí k uspořádání skromného i většího obřadu s počtem nad 100 svatebčanů. Pro svatební hostiny využíváme muzeum s rozměrným krbem na opékání divočiny. Unikátní prostředí s neobvyklým osvětlením voskových svic a vystavených exponátů je ideální volbou pro neopakovatelný zážitek korunovaný vstupem do společného života.

Každou svatbu vám připravíme na míru, na přání pro vás zajistíme svatební hostinu, středověkou i taneční hudbu a prostory pro svatební noc pro novomanžele. Pro více informací nás kontaktujte na: webmaster@hradynamalsi.cz nebo na tel: +420 720 342 950.