1
2
3

SVATBY A PRONÁJEM

užijte si netradiční prostředí hradu Pořešín pro své slavnostní akce

Pro romanticky založené páry, které milují klidné prostředí a neotřelou atmosféru středověkého hradu nabízíme uspořádání obřadu a svateb. Poslední doložená svatba se ve středověku odehrála na hradě 1. května 1418 kdy Markvart II. z Pořešína provdal svojí sestru Annu za Kamaréta ze Žirovnice.

V roce 2013, po 595 letech využil první svatební pár naší nabídky a strávil svou svatební noc v malebném podkroví Hradního muzea. Exteriéry hradu nabízejí dostatek příležitostí k uspořádání skromného i většího obřadu s počtem nad 100 svatebčanů. Pro svatební hostiny využíváme muzeum s rozměrným krbem na opékání divočiny. Unikátní prostředí s neobvyklým osvětlením voskových svic a vystavených exponátů je ideální volbou pro neopakovatelný zážitek korunovaný vstupem do společného života.

Každou svatbu připravujeme speciálně na míru, u nás nebudete jen dalším párem v nekonečné řadě, na přání zajišťujeme svatební hostinu, středověkou i taneční hudbu a prostory pro svatební noc pro novomanžele v Hradním muzeu.

Pro více informací prosím kontaktujte správu hradu na adrese webmaster@hradynamalsi.cz nebo na tel. +420 720 342 950.

Jsme součástí mezinárodní Zemské cesty

vydejte se s námi na putování po dávné obchodní stezce…

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU

4 weeks ago

HRADY NA MALŠI
Od soboty 25. do pondělí 28. září budeme pro Vás na Pořešíně vždycky od 10 do 18 hodin! Každý den ve dvě hodiny odpoledne Vás provedeme po podhradí a tentokrát mimořádně i po nejbližším okolí hradu, kde Vás seznámíme s průběhem původních středověkých cest a brodem pod hradem. Klasické menu doplní hradní česnečka a Žumberská 14°. ... See MoreSee Less
View on Facebook